h

Gezellige aftrap van het politieke jaar

30 augustus 2021

Gezellige aftrap van het politieke jaar

Foto: SP

Na lange tijd konden we afgelopen zaterdag toch weer iets gezelligs voor al onze leden organiseren. Om de vakantie af te sluiten en vooruit te kijken naar het nieuwe politieke jaar vond er daarom een gezellig barbecue plaats. Dit was ook meteen de perfecte mogelijkheid om onze nieuwe actietent aan alle leden te laten zien.

De tent trok meteen veel bekijks, ook mensen uit de buurt van ons Pand in Laak kwamen even aan om een praatje te maken of om te vertellen waar zij tegenaan lopen in de wijk. Naast gezelligheid was er dus ook meteen weer ruimte voor actie!

De komende tijd hopen we weer veel fysieke bijeenkomsten voor onze leden te kunnen organiseren. We hopen u als lid van de SP Den Haag snel te ontmoeten tijdens één van onze activiteiten. We gaan er een mooi jaar van maken! 

U bent hier