h

Sinterklaas actie

7 november 2022

Sinterklaas actie

Foto: SP

Beste kameraden, binnenkort is Sinterklaas weer in het land en helaas is het zo dat er in Den Haag nog vele gezinnen zijn waarbij de schoentjes van de kinderen helaas leeg blijven.

Al vele jaren steunen wij als Haagse SP fractie samen met onze leden de actie die Den Haag FM en Omroep West organiseren voor de stichting Sint voor ieder1 (www.sintvoorieder1.nl)

Dit jaar vragen we weer de hulp van onze leden. Je kan een fysiek een cadeau doneren of een financiële donatie doen via https://bunq.me/sinterklaasactie . Of je kan het bedrag overmaken op NL58BUNQ2078898171 tnv. JS Ramesar ovv Sinterklaasactie .

Nieuw dit jaar is dat je ook je donatie of cadeau kan langsbrengen bij ons op de SP-fractie in het Stadhuis. Uiteraard kan je ook weer terecht op ons pand aan de Allard Piersonlaan. Stuur daarvoor een bericht naar Janet Ramesar op 06-57870404

Reactie toevoegen

U bent hier